Konkursy

II Andrzejkowy Konkurs Tańca „O Puchar Burmistrza Zwolenia” – online

Protokół Jury

Laureaci konkursu

Nagrodę Główną Puchar Burmistrza Zwolenia w II Andrzejkowym Konkursie Tańca online 2020 zdobyła Hanna Podedworna

Zofia Legień zdobyła Nagrodę Specjalną Dyrektora Domu Kultury w Zwoleniu podczas II Andrzejkowego Konkursu Tańca „O Puchar Burmistrza Zwolenia” – online 2020

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na taniec – Warszawa 2020” (online)

15 listopada 2020 r. odbyły się Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” Warszawa online. W Festiwalu wzięli udział tancerze z różnych miast Polski m.in. Mińska Mazowieckiego, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Opola, Płocka, Białegostoku, Łańcuta, Szczecina, Włocławka, Bydgoszczy, Białej Podlaskiej, Gostynina, Kruszyna, Jawiszowic, Będzina, Garwolina, Białobrzegów, Jarocina, Sosnowca, Koluszek, Trzemeszna a także ze Zwolenia. More

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Gratulacje dla recytatorek Domu Kultury w Zwoleniu – Julii Winiarskiej i Martyny Kacy za zdobycie wyróżnień na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej w Piotrkowie Trybunalskim!
Młode artystki przygotował do konkursu Bartosz Pietrzyk – instruktor teatru DK.

Sukces w Lipsku

Zuzanna Sałek reprezentująca Dom Kultury w Zwoleniu z nagrodą zdobytą w Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku.
W kategorii Teatr Jednego Aktora zajęła I MIEJSCE!!!
Recytatorkę do konkursu przygotował Bartosz Pietrzyk Instruktor Teatru DK.
GRATULUJEMY! 🙂

Gdzie stał fotograf

W miejscu z którego zostało zrobione zdjęcie ukryty jest znaczek zawierający logo Domu Kultury i napis TU STAŁ FOTOGRAF.  Odszukaj znaczek i przynieś go do Domu Kultury. Nagroda czeka.

Ukryty talent online – Zwoleń 2020

Po raz drugi w ogóle, a po raz pierwszy w sieci odbył się Ukryty Talent Online organizowany przez Dom Kultury w Zwoleniu.

Kto zwyciężył? Sprawdźcie sami! Wszystko w filmie powyżej! More

Konkurs na fraszkę Zwoleń 2020

Wypowiedź Przewodniczącego Komisji Adolfa Krzemińskiego oraz prezentacja nagrodzonych i wyróżnionych fraszek Zwoleń 2020 w wykonaniu Ewy Bulzackiej

Rozstrzygnięcie konkursu na Fraszkę

Protokół Jury

Wręczenie nagród Festiwalu Słowa i Piosenki w Iłży

Wręczenie nagród Festiwalu Słowa i Piosenki w Iłży w Starostwie Powiatowym w Radomiu. Recytatorzy Domu Kultury (Urszula Adamiec, Julka Winiarska, Zuzanna Sałek, Julia Pęksyk) nagrodzeni przez Starostę Radomskiego Waldemara Trelkę.

More

Rozstrzygnięcie Zwoleńskiego Festiwalu Słowa „O pióro Jana Kochanowskiego”

Laureaci